HORSE FORUM - TECTUM-FORUM HORSE FORUM - TECTUM-FORUM

Veškerá ušlechtilost pochází z koně

latinské přísloví

Koňák je specifický druh člověka. Když se potká s druhým, vždycky si mají co říct. Je raději na čerstvém vzduchu, než u počítače. A proto je tu Horse Forum.

Ušetří spoustu času nekonečným a mnohdy neúspěšným hledáním na internetu.

Najdete zde vše od podkováků po gumičky do hřívy, od sena po držáky na liz, od rajtek po kovbojský klobouk.

Už nemusíte hledat nové a nové stránky, je tu všechno pohromadě.

Správný výběr koně bývá jedním z nejdůležitějších, ale také nejtěžších momentů života s koňmi. Díky ověřeným profilům a hodnocení našich inzerentů víte, od koho kupujete! A to může mnohé napovědět…

Život vám zjednoduší i diskuze, kde najdete novinky, tipy a můžete probrat cokoli, co vás zajímá.

A co služby pro koně? Potřebujete řešit nějaký neduh, problém… ale na koho se obrátit? Veterinář? Koňský psycholog, terapeut? Jakou výcvikovou metodu zvolit?

Odpovědí je Horse Forum – vše na jednom místě.

Kam o víkendu nebo o prázdninách? Aktivně s koněm nebo pasivně, jako divák? Kam jako jezdec amatér? Kde a kdy si mohu udělat licenci? Vše najdete v uceleném kalendáři akcí.

A pokud nenajdete, co hledáte? Zadejte poptávku.

Odpovědět vám může jiný uživatel, protože my koňáci si pomáháme 😉

Pokud se produkt nebo služba na stránkách zrovna nenachází, oslovíme za vás dodavatele my.

Pokud trávit čas na internetu, tak mezi svými a s koňmi.

Ať už kvůli novým informacím nebo jen pro oddych a zábavu.

Vytváříme prostředí, kde nám bude dobře. Nám, kterým koně voní…

Co na portále Horse Forum najdete?

  • koně
  • vše pro koně
  • vše pro koňáky
  • obchody – nabídky, poptávky, bazar
  • kalendář akcí
  • diskuzní fóra

 

Provozovatelka portálu Horse-Forum

Mgr. Pavla Oharková

Můj příběh

Po studiu jsem odjela jako au-pair na farmu do Anglie. A místo dětí jsem dostala na starost dvanáct koní. Tehdy se mi stala práce koníčkem a doslova koníček prací poprvé. A díky předešlým zkušenostem a vášni pro koně to bylo jak za odměnu.

(Vystudovala jsem učitelství pro 1. stupeň, ale to spíše proto, že mi neprošla „hnojárna“. Učit jsem za současných (ani tehdejších) podmínek vlastně ani netoužila. S platem učitelky bych byla závislá na systému a to jsem nechtěla. Mám velké sny a chci systém spíše tvořit. )

Od mala se chytám příležitostí něco organizovat, vést. Těchto schopností jsem si byla už tenkrát vědoma a pamatuju, jak jsem si asi ve třetí třídě (ještě v době komunismu) povzdechla. Škoda, že neexistuje zaměstnání „Organizátorka“. Než jsem dorostla, naštěstí se změnila doba a já mohla začít organizovat. Svůj vlastní život.

Čím jsem chtěla být ?

Zprvu i učitelkou, parkůrovou jezdkyní, truhlářkou, sedlářkou, psycholožkou.

Čím jsem byla?

Marketingovým poradcem na Seznam.cz, leaderem v MLM společnosti a díky tomu realitním makléřem v RE/MAX (hned vysvětlím).

Čím jsem?

Čím zrovna chci. Cestovatelkou, maminkou a manželkou, organizátorkou kulturních akcí, podnikatelkou, rentiérkou… zpívám, sportuju i lenoším. Často absolvuju nejrůznější kurzy a přednášky. Díky seminářům a knihám, které mi ukázali v MLM jsem zjistila, co je to pasivní příjem. A že umožňuje žít život podle vlastních představ. Že umožňuje mít čas na rodinu a přátele, mít čas na neziskové aktivity, mít čas a peníze na rozjezd nových projektů (jakým je právě nyní Tectum Forum) V rámci finančního vzdělávání jsem zjistila, že dluhy nemusí být jen špatné. Zalíbila se mi myšlenka vlastnit nájemní nemovitosti. Ale kde začít, když realitnímu trhu vůbec nerozumím? Stát se na pár let realitní makléřkou a načerpat vše potřebné, to je ono! Sebrali jsme s manželem odvahu, půjčili peníze a koupili byty a domy, které už od roku 2012 pronajímáme a staráme se o ně.

A pak přišla kamarádka Katka Čechurová. Poznala jsem ji v roce 2007, už tehdy jako úspěšnou podnikatelku. Byla pro mě inspirací svojí houževnatostí, nasazením, cílevědomostí… a při tom všem lidskostí. „Mám pro tebe obchod.“ zaznělo na úvod její nabídky. „Chci.“ odpověděla jsem dříve, než jsem věděla, o co jde.

Jsem nadšená vizí platformy pro lidi. Horse Forum je pro mě jasná volba.

A práce se mi stává koníčkem a doslova koníček prací… podruhé.

Děkuji za příležitost být u zrodu projektu s obrovským potenciálem. Těším se, co vám všechno přinese(me).