O nás - TECTUM-FORUM O nás - TECTUM-FORUM

Tým Tectum Forum

o-nas-banner-1

 

Vše důležité v životě vzniká z přátelství.

Celý náš tým se postupně rozrůstá na základě energie souznění s vizí a hodnotami utuženými dlouhodobými vztahy. Jsme lidé, kteří ví, že jméno má člověk jen jedno. Že důvěra je křehká věc, buduje se dlouho a zlomí během vteřiny. Ctíme dohody. Věříme v podporu, ve vnitřní svobodu a přátelství založené na respektu k našim individualitám. V opravdovost.

Jsme každý jiný. Známe své silné stránky, ty rozvíjíme a přispíváme tak do kolektivní práce. Známe své slabé stránky a nestydíme si říct o pomoc. Klíčovým slovem je respekt.

Zakladatelské duo – Kateřina Čechurová & Eva Himpanová

Kateřina

 • vystudovala FA ČVUT + postgraduál oceňování nemovitostí na VŠE
 •  následně posbírala mnoho teorie i praxe ohledně navrhování, organizování odborných konferencí, vzdělávání dospělých, marketingu, psychologie prodeje, motivace velkých skupin lidí, mlm a online systémů, vystudovala master kurz NLP…
 •  od svých 19ti let podniká, nejprve účast v softwarové firmě, pak postavila několikatisícovou síť v MLM a následně investovala peníze do svých firem, zabývajících se obchodní činností (zahraniční obchod, VO, MO), marketingem a nyní i speciálními službami zejména v oblasti bezpečnosti, sportovních a outdooor aktivit.
 •  miluje komplexnost a kreativní přístup
 •  naplňuje ji podporovat lidi v rozvíjení jejich talentů, práce, ve které jsou dobří a přináší jim nejen peníze, ale i radost. V tom vidí cestu k lepší společnosti. Nesnáší výmluvy, neschopnost převzít odpovědnost za svůj život a lidi, co si lžou do kapsy.
 • aktivně si užívá každou minutu života. Tvrdě pracuje, relaxuje, sportuje.
 • “ Tectum Forum je pro mne projektem, ve kterém se mohou uplatnit nejen všechny mé dosavadní zkušenosti získané (když koukám na narozeniny) více než dvacetiletou praxí, ale i zkušenosti a nápady všech lidí, se kterými naše vize zarezonuje. Vím, že je jedinečné a bude skvělé. „

Eva

 • vystudovala ekonomickou školu
 • její zkušenosti pocházejí z mnohaleté praxe v reklamní agentuře, kde si uvědomila, že chce být svou paní a reklamu vystřídala za reality. Během této doby se seznámila s franšízovým systémem podnikání a naprosto ji ta myšlenka uchvátila. Spojuje dvě pro ni důležité věci – samostatnost podnikatele včetně určité svobody a zároveň zodpovědnosti s napojením na „něco“ většího, co dává pocit zázemí, sounáležitosti a síly velkého celku. To je i princip, který prosazuje v rámci Tectum Forum.
 • umí být nekompromisní a tvrdá, přesto nezkazí žádnou legraci
 • „Moje nejvyšší hodnota je potřeba být příkladem mému synovi, aby se naučil jít si v životě za svým a nestal se otrokem systému. Chci mu ukazovat samostatnou, zodpovědnou a úspěšnou cestu. Cestu, kterou si lze užívat. Tzn. ne se honit za snem na horizontu, ale vychutnávat si každý den, každou zkušenost, úspěchy i lekce.
 • Nejsem dokonalá, jsem štír.“

A jak to začalo?

Asi před dvěma lety jsme obě došly do bodu, kdy jsme měly potřebu vytvořit systém, který přinese hodnotu uživateli (zákazníkovi) ve zjednodušení hledání, bezpečnosti a důvěryhodnosti celé transakce a zároveň podobně drobnému podnikateli (prodejci či poskytovateli služeb) jednoduchou nabídku a kontakt se zákazníkem bez zbytečných výdajů, bezpečnost a rychlost.

Během let 2015/2016 se k naší vizi přidali úžasní zajímaví spolupracovníci a projekt získával postupně svou tvář. Koncem loňského roku do něj vstoupil zkušený mentor, který během své cca třicetileté praxe postavil na nohy řadu společností a nyní se věnuje podpoře a investování do zajímavých start-up projektů. Pomohl nám nekompromisně odhalit slabá místa projektu a najít zcela unikátní řešení.

Tak vzniklo Tectum Forum

IT

…. je sakra dobrý a chce být v utajení 😉

Front & back office staff

Tvoří skvělý tým od obchodníků, marketingových mágů, grafiků, asistentek, účetních až po právní oddělení. Všichni mají bohaté zkušenosti ve svém oboru a jsou v plném nasazení 🙂

Provozovatelka portálu Dog forum

Lenka Karlíková

 

Jaroslav Havel 

spojovatel

 • Již 20 let intenzivně studuje vysokou školu Života. Začal ve svých 17ti letech (r.1997), kdy se poprvé dozvěděl o odvětví osobního rozvoje a možnostech podnikání v systému MLM.
 • Své první podnikatelské zkušenosti sbíral již od svých osmnácti let právě v prostředí síťového marketingu. Zde dosáhl svého největšího úspěchu v letech 2005-2010, kdy se svým týmem vytvořil a jako leader vedl obchodní síť s 18.500 distributory v šesti státech Evropy. Absolvoval stovky veřejných prezentací v Čechách i zahraničí, desítky velkých konferencí jako organizátor, moderátor či mluvčí.
 • Od roku 2010 – 2016 podnikal aktivně i ve finančnictví. Je spoluzakladatelem společnosti zabývající se vývojem obchodních strategií a systémů pro obchodování na burze. Vizí k účasti v tomto projektu je především dopomoci prostřednictvím zisků ke kultivaci a evoluci v prostředí vzdělávání dětí ve školkách, základních školách a celostní osvětě v tomto segmentu.
 • Ve své hlavní kvalitě je tzv. Spojovatel – Podporovatel. Baví ho a hluboce naplňuje propojovat lidi, kteří realizují své poslání s dalšími lidmi nebo subjekty, které je na jejich cestě podpoří. Všechny jím podporované projekty přesahují rámec osobního zájmu a mají potenciál přinášet dlouhodobou přidanou hodnotu nejen jednotlivcům, ale i širší veřejnosti.
 • Tectum Forum je pro mě projekt s hlubokým smyslem a velkým prospěchem pro mnoho lidí, bez ohledu na to, zda jsou z velkého města nebo malé vesničky v pohraničí. Rozhodně doporučuji, udělat si čas a tento projekt navnímat ( rád Vám s tím pomohu 😊 ). Výjimečný je pro mě především vědomou kultivací on-line prostoru v harmonii s hodnotami, které sám žiji a vnímám jako “vědomě neopomenutelné“, má-li být jakýkoliv projekt skutečně a dlouhodobě úspěšný. Projekt Tectum Forum bude v mých očích úspěšný tehdy, pokud bude pomáhat lidem tam, kde si sami pomoci nemohou nebo neumějí.
 • Hlavní hodnoty, které šíříme do on-line prostoru prostřednictvím projektu Tectum Forum jsou: SVOBODA, ODPOVĚDNOST, RESPEKT, POCTIVOST, PŘÁTELSTVÍ, PODPORA, SEBEREALIZACE, AUTENTICITA, HRDOST, DŮVĚRA, POKORA… 😊

Aneta Nevařilová

Marketingový specialista

Marcela Procházková

Obchodní zástupce