Vyberte stránku

Tým Tectum Forum

Proč jsme spolu?

Spojuje nás VIZE TECTUM FORUM.

Tvoříme bezpečné a přehledné online prostředí, kde můžete věřit tomu, co čtete.

Cíl je: jednoduše propojit nabídku a poptávku. Najít ty správné lidi. Společně růst.

Ctíme dohody. Věříme v podporu, ve vnitřní svobodu a pracovní vztahy založené na respektu k našim individualitám. V opravdovost.

Jsme otevřeni novým kontaktům.

Kateřina Čechurová – zakladatelka TF

Náš tým:

Kateřina Čechurová

Kateřina Čechurová

 

„tvořím, žiju“

 katka@tectum-forum.cz

Více o Kateřině

Od dětství jsem vnímala a rozvíjela svůj TVŮRČÍ TALENT. Schopnost systematicky tvořit formu od celku po detail, ale zároveň i smysluplný obsah. Proto mé první kroky vedly k architektuře. Protože DŮM přesně spojuje nutnost FORMY a FUNKCE. Musí být krásný, zajímavý, originální a musí sloužit lidem…

Vystudovala jsem FA ČVUT a postgraduál na VŠE – oceňování nemovitostí. Lásku „ke stavbám“ si ovšem nechávám pro své soukromé potřeby.

Můj otec je IT. Už od mala jsem byla pod jeho vlivem a proto mi i online svět je velmi blízký.

Jsem typický startér. Miluji dynamickou energii startu nových projektů. Tvořím VIZE. Pak musím delegovat, aby vše běželo. Tak jsem prošla budováním tisícových sítí v MLM, založením svých firem, které vždy tvořím s obrovskou energií a vizí užitku pro spoustu lidí a zároveň pasivního příjmu pro mě, abych byla svobodná v další tvorbě.

Vrcholným dílem této cesty je projekt TECTUM FORUM. Soubor internetových portálů, zastřešený pod jednou střechou. Spojuje efektivní FORMU a FUNKCI. Je to vlastně soubor „domů“. V každém „domě“ (= portálu) se mohou potkávat, prezentovat, inspirovat, prodávat, nakupovat své služby či výrobky lidé, kteří mají společné nějaké téma. Vytváříme bezpečné a lidské online prostředí, které má pomáhat lidem najít si ty pravé pro svůj zájem či spolupráci.

 

IT

IT

 

 „nestíhám, kóduju“

Aneta Nevařilová

Aneta Nevařilová

 

„plašim, vyřešim“

podpora týmu

aneta@tectum-forum.cz

702 006 111

Více o Anetě

Proplouvám mezi všemi portály a vychytávám mouchy. Společně vylepšujeme, dolaďujeme a zpříjemňujeme Tectum, aby pěkně šlapalo.

Baví mě výzvy. Když něco nejde, vždycky je řešení.

Tectum Forum je na začátku a to je velká výzva! Jsem žolík napříč profesemi. Jsem nezmar, který se adaptuje všude a proto mě baví práce pro Tectum Forum. Tématické portály a jejich správa, komunikace s jednotlivými správci je přesně to, kde je blíženec ve svém živlu.

Ve volném čase jsem zapálená objevitelka vychytávek a všechno musím vyzkoušet. Momentálně slack line. Miluju kolo, vodu, oheň, brusle, skate, lyže, hudbu, čaje, víno, mandarinky, zmrzlinu a hlavně rodinu. Když mě nenajdete v práci, tak kdo ví kde? Já to rozhodně nevím. Jsem intuitivní, ale přemýšlivá. Jsem líná a proto se snažím všechno udělat a nic neodkládat.

Motto: Kdyby všechno v životě bylo snadný, je to nuda.

Pavla Oharková

Pavla Oharková

 

„hledám, nacházím“

správce Horse forum

pavla@tectum-forum.cz

602 494 194

Více o Pavle

Tady jsem se opravdu našla.

Můžu zde uplatnit, co umím a co mě baví.

Mám v rukou nástroj, který mi umožňuje uvést moje myšlenky v život a provozovat vlastní portál.

Baví mě pracovat s grafikou, VYMÝŠLET soutěže, navrhovat propagační předměty.

PROPOJOVAT lidi a seznamovat se s novými, cestovat. Můžu VÉST tým, ORGANIZOVAT akce pro něj i pro uživatele portálu.

Jsem akční, nevím, co je nuda. Miluju zpívat s kytarou a tančit, zahradničit. Vedu místní spolek a organizuji kulturní akce. Ráda se učím nové věci, poznávám nové lidi. Taky vychovávám dva skvělé kluky. No a vášeň pro koně, která mě přivedla k tomuto projektu, mě nikdy nepřešla. Plánuju si je opět pořídit.

Moje profesní minulost je pro mě velkým přínosem. V práci pro Seznam.cz jsem pomáhala firmám být „lépe vidět“, optimalizovala jim zápisy, pomáhala s logy, hledala nejlepší kombinace reklamy a klíčových slov.  Díky MLM jsem přišla k osobnímu rozvoji a rozhodla se být finančně nezávislá. Nadchla jsem se pro myšlenku investovat do vlastních nemovitostí. Protože jsem se chtěla o právní stránce naučit víc, stala jsem se realitní makléřkou. Klíčovým momentem pro tyto investice byl pro mě seminář R. Kiyosakiho, který řekl: „Není na co čekat.“

Nyní mi pasivní příjem z pronájmů dává prostor věnovat se plně portálu Horse Forum.

Zdeněk Podlezl

Zdeněk Podlezl

 

„nevzdávám se, vyhrávám“

správce Reality forum

reality@tectum-forum.cz

608 134 358

Více o Zdeňkovi

Můj životní příběh mě od zaměstnaneckého poměru přes podnikání při zaměstnání, a nakonec samostatnému podnikání v realitách zavedl až sem. Do skupiny Tectum Forum a k tematickému portálu Reality Forum. Baví mě pomáhat lidem stejně tak jako například jízda na kole, fotografování nebo kutilství. Jsem velmi nadšený, když je za mnou něco vidět a všichni jsou spokojení. Dovedu se do své práce naplno ponořit a využít veškerý svůj potenciál a dovednosti k tomu, abych svoji práci dělal co nejlépe.

Na začátku roku 2017 jsem se dozvěděl informace o připravovaných portálech projektu Tectum Forum a bylo mi jasné, že to bude výjimečný a velký projekt, u kterého chci být, a že nebude člověka, který by s některým z portálů nepřišel dřív nebo později do kontaktu.

Můj portál Reality Forum je naprosto ojedinělý. V realitách pracuji už dost dlouho, a tak vím, že bezpečně prodat nebo pronajmout nemovitost není vůbec jednoduché a také vím, co nabízející a poptávající řeší ve spojitosti s nemovitostmi. Reality Forum má velký rozsah a propojuje lidi, kteří řeší otázku nemovitostí nebo poskytují služby spojené s nemovitostmi. Ať už to jsou sami majitelé nemovitostí nebo zprostředkovatelé, poptávající, advokáti, zahradníci, geodeti, malíři, architekti, úklidové firmy, hodinoví manželé, elektrikáři, zedníci, znalci, … (asi by to bylo na popsání celé další stránky), tak pro všechny tyto osoby, podnikatele nebo firmy je portál určen.

Téměř každý z nás v životě řešil otázku změny bydlení. Někdy je to jednodušší, někdy složitější. Nikdy ale člověk neví všechno. Pak přichází chvíle, kdy potřebuje pomoct. Reality Forum tuto pomoc nabízí.

Lenka Bolcková

Lenka Bolcková

 

„inspiruju, důvěřuju“

správce Vital forum

lenka@tectum-forum.cz

604 571 889

Více o Lence

Od dětství mě zajímala pestrost života, odlišnosti lidí, i to, co jim prospívá či škodí. Už při studiu na zdravce jsem zjistila, že moje představy o zdravotní péči a léčbě jsou v běžné praxi neuskutečnitelné. Že se ordinuje příliš mnoho léků, často se nehledá prvotní příčina potíží, chybí aktivní přístup uzdravovaného i prevence a kompletní zkoumání okolností vzniku nerovnováhy zvané nemoc.

Dál jsem šla cestou humanitních studií, pedagogické dráhy a následně podnikání ve finančním poradenství. Abych všechny tyto znalosti i zkušenosti z fungování v MLM a poolových společnostech uplatnila zde v projektu TF v portálu Vital Forum.

Vital forum chce být místem propojujícím všechny lidi s aktivním přístupem k životu a zdraví, zdravotníky, nezdravotníky, preventisty i lidi podnikající v oblasti zdraví podporující. Jeho cílem je vytvořit kombinaci nabídky alternativní i klasické péče, produktů i služeb, podpory začínajících i zkušených podnikatelů v oboru s doporučením jejich služeb na základě objektivního hodnocení uživatelů.

Sama jsem vážně onemocněla a tato zkušenost mi ukázala, že každý příběh má řešení, které ale musí být šité na míru a nese s sebou i nutné změny v přístupu k vlastnímu životu. Tak jsem se dostala k celostní medicíně a všem těm zázračným věcem, které zachovávají, pomáhají navrátit, udržet nebo získat ty nejvyšší kvality – zdraví a vitalitu.

Lenka Karlíková

Lenka Karlíková

 

 „věřím, valim“

správce Dog forum

lenca@tectum-forum.cz

724 458 866

Více o Lence

Posledních 10 let podnikám v oblasti financí. Před dvěma lety mi byla nabídnuta spolupráce s Tectum Forum, nejprve z hlediska investice. Zaujala mě myšlenka budování platformy online tématických portálů i podpora drobného podnikání. Vzhledem k tomu, že od malička patřím mezi milovníky psů a všeho, co k nim patří, jsem se začala zajímat i možnost vést vlastní portál DOG FORUM. Nikdy jsem nebyla IT nadšenec, ale prostředí administrace a správy je velmi intuitivní a zvládne to i neodborník v této oblasti.

Správcovství portálu spojuje zábavu a práci ve skvělém kolektivu podobně smýšlejících lidí. A to mě naplňuje a baví.

Stáňa Schwarzkopf

Stáňa Schwarzkopf

 

 „Vzdoruji, miluji“

správce Cat forum

stana@cat-forum.cz

732 168 914

Více o Stáně

Vystudovala jsem chemickou střední školu a do nedávna  v tomto oboru pracovala. Velmi ráda cestuji po českých zemích, baví mne práce na zahrádce a věnuji mnoho času zvelebování našeho domu. Mám rodinu, kterou velmi miluji a její součástí jsou kočičí slečna s kocourkem. Kočky jsou pro mne velkým koníčkem a vášní.

Když jsem dostala možnost spolupracovat na skvělém projektu Tectum Forum, neváhala jsem ani vteřinu. Je to totiž splnění snu. Spojení záliby s prací.

Protože jsem oddaná kočkomilka, jsem správkyní portálu Cat Forum.

Mimo výdělku mi spolupráce na portálu dává velký smysl, naplňuje mě, plně se realizuji i bavím současně. Navíc se tím ve svém koníčku stále sebevzdělávám. Dostala jsem příležitost, kterou jsem nemohla pustit. Jsem součástí týmu, který tvoří nový styl obchodování na internetu. Jde o business, který má velký potenciál. Je to spojení příjemného s užitečným. A já jsem vděčná zakladatelce za to, že u toho všeho mohu být.