O nás - TECTUM-FORUM O nás - TECTUM-FORUM

Tým Tectum Forum

o-nas-banner-1

Vše důležité v životě vzniká z přátelství.

Celý náš tým se postupně rozrůstá na základě energie souznění s vizí a hodnotami utuženými dlouhodobými vztahy. Jsme lidé, kteří ví, že jméno má člověk jen jedno. Že důvěra je křehká věc, buduje se dlouho a zlomí během vteřiny. Ctíme dohody. Věříme v podporu, ve vnitřní svobodu a přátelství založené na respektu k našim individualitám. V opravdovost.

 

Zakladatelské duo – Kateřina Čechurová & Eva Himpanová

Proč jsme spolu?

Spojuje nás VIZE TECTUM FORUM.

Věříme a tvoříme bezpečné a přehledné online prostředí, kde můžete věřit tomu, co čtete.

Jednoduše propojit nabídku a poptávku. Najít ty správné. Být v pohodě.

Kateřina Čechurová

  „tvořím, žiju“

 katka@tectum-forum.cz

Eva Himpanová

 „řídím, jedu“

eva@tectum-forum.cz

777 986 650

 

IT

 „nestíhám, kóduju“

Lucie Slabá

 „sleduji, hájím“

právní oddělení

pravo@tectum-forum.cz

777 234 660

Marcela Procházková

 „běhám, neřeším“

obchodní oddělení

marcela@tectum-forum.cz

776 761 698

Aneta Nevařilová

 „plašim, vyřešim“

správce Wine forum

aneta@tectum-forum.cz

702 006 111

Pavla Oharková

 „hledám, nacházím“

správce Horse forum

pavla@tectum-forum.cz

602 494 194

 

Zdeněk Podlezl

 „nevzdávám se, vyhrávám“

správce Reality forum

reality@tectum-forum.cz

608 134 358

Lenka Bolcková

 „přijímám, dávám“

správce Vital forum

lenka@tectum-forum.cz

604 571 889

Lenka Karlíková

 „věřím, valim“

správce Dog forum

lenca@tectum-forum.cz

724 458 866