REALITY FORUM - TECTUM-FORUM REALITY FORUM - TECTUM-FORUM
„Domov - vždycky to budu opakovat - není prostor, ale proces. Tady se schovávám před deštěm a zimou, tady žiju, tady trávím svůj volný čas, tady se rodí moje rodina, tady ji tvořím léty, trpělivostí a tolerancí a vůbec řadou kladných principů. Domov je bytost.“

Miroslav Horníček
Připravuje se jako jediný komplexní portál pro inzerci a ostatní služby spojené s nemovitostmi.
Najdete zde nejen inzerci nemovitostí – nabídky i poptávky, vše potřebné pro efektivní a spolehlivý prodej/nákup, či pronájem. Ale také ostatní potřebné služby – rozdělené do kategorií, podle fáze, v jaké se právě nacházíte.
 

Co na portále Reality Forum najdete?

  • příprava (zahrnující přípravu nemovitosti pro bezproblémový prodej, právo, správné nacenění, fyzickou přípravu nemovitosti atd.)
  • prodej (efektivní nabídka, přepis v KN, finanční služby, právo, úschovu peněz…)
  • poprodejní servis (pojištění, přepis energií, daňové přiznání, řešení trvalého bydliště…. až po stěhování atd)

Mimo inzertní část bude portál obsahovat poradnu, články a videa se související tématikou. Kalendář dražeb a spoustu dalších jedinečných rubrik.

Sledujte nás také na 

Pokud chcete být u toho, vložte svůj email, písneme vám, ať to nepropásnete!

Taky nemáme rádi spam, ničím jiným než informacemi o portálu vás nebudeme obtěžovat a i tak se můžete kdykoli odhlásit 😉

Chcete inzerovat, prodávat, nabízet své služby na tomto jedinečném portálu?

Vyplňte formulář a my se ihned ozveme:

Provozovatel portálu 

Zdeněk Podlezl

Můj příběh začíná v roce buvola.

Součástí života každého z nás je nemovitost. V první nemovitosti jsme byli počati (někteří i mimo nemovitost), ve druhé jsme se narodili (v tom ideálním případě), do třetí si nás naši rodiče poprvé přivedli a tam začal náš život.

Své dětství jsem prožil na sídlišti v paneláku, v dospělosti jsem se přestěhoval za svou manželkou do rodinného domu, kde jsem dodnes. Určitě si říkáte, že to není až tak moc zajímavé, že vy sami jste bydleli na více místech. Každé místo, kde se ocitáme, předurčuje něco dalšího v naší budoucnosti. A já věřím, že tam, kam mě život přivedl dnes, jsem správně. V realitách.

V minulosti jsem pracoval jako zaměstnanec ve firmách na zpracování dřeva, a to od dělníka až po vedoucí pozice. Takže jsem prošel jak fází, kdy jsem neměl rád svého vedoucího, tak i fází, kdy mě jako vedoucího neměli někteří dělníci rádi. Obojí je naprosto přirozené. Tento různý pohled na osobu (nebo věc) mi zůstal do dnes. Tak, jak jsem se v době prodeje našeho výrobního závodu díval na práci realitního makléře a na rozhodování zájemce, tak se dnes dívám já na prodávající a zájemce o nemovitosti z pohledu realitního makléře. A je to práce, která mě nesmírně baví, naplňuje mě a stala se mi koníčkem.

Prodat nemovitost v dnešní době se může zdát jednoduché a že Vám stačí mít to a to, a bude prodáno. Opak je ale pravdou. Proto jsem velmi rád, když se mi naskytla možnost dál rozvíjet svoji činnost v realitách těmito webovými stránkami, kde naleznete vše z této oblasti.