DOG FORUM - TECTUM-FORUM DOG FORUM - TECTUM-FORUM

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

(Josh Billings)

„Psi nejsou náš celý život, ale náš život dělají celým.”

Nedávno jsem na netu hledala hrníček s fotkou pejska – boxera, jako poděkování mamince svého kamaráda za zapůjčení auta. Podobného tomu, co jí běhal doma na zahradě. Zabralo mi to spoustu času, kromě psů se mi zobrazovali různí svalovci v ringu, jen to, co jsem hledala, nikde. Také se Vám to už stalo?

Proto je tu portál Dog – Forum. Kde bude všechno o psech, pro psy, na psy, se psy… a jejich páníčky. U nás se Vám nestane, že namísto psa narazíte na kulturistu. 

Nevíte, kam na dovolenou i se svým mazlíčkem? Nebo naopak potřebujete najít kvalitní psí hotel? Chcete se zajet podívat na zajímavou psí výstavu?

Budeme nakupovat, prodávat, diskutovat, radit si, inspirovat se. Přečtete si zajímavé rozhovory, články, získáte nové kontakty… V neposlední řadě budeme pomáhat ztraceným pejskům a těm v nesnázích.

Co na portále Dog Forum najdete?

  • psy
  • vše pro psy
  • vše pro pejskaře
  • obchody – nabídky, poptávky, bazar
  • služby – veterinární poradna, psí salóny, hotely…
  • pomoc – ztráty a nálezy, útulky, charita
  • kalendář akcí
  • diskuzní fóra

Sledujte nás také na 

 

Pokud chcete být u toho, vložte svůj email, písneme vám, ať to nepropásnete!

Taky nemáme rádi spam, ničím jiným než informacemi o portálu vás nebudeme obtěžovat a i tak se můžete kdykoli odhlásit 😉

Chcete inzerovat, prodávat, nabízet své služby na tomto jedinečném portálu?

Vyplňte formulář a my se ihned ozveme:

Lenka Karlíková

Provozovatelka portálu

Pejsci mě životem provázejí už téměř od narození. Začalo to malými „voříšky“ u strejdy na chalupě a u prarodičů. V 10 letech jsem si doslova vyprosila a vybrečela svého prvního psa – fenku německého ovčáka. Jmenovala se Britta a byla skoro stejně velká jako já. J Moje první velká láska. Protože jsme tenkrát bydleli v paneláku, dali jsme ji k dědovi na zahradu. Kvůli ní jsem šla studovat obchodní akademii v našem městě, jenom abych nemusela být někde na internátu a mohla za ní každý den chodit… Místo románů pro dívky jsem četla knihy o výchově a výcviku psů. 🙂

Teď už máme domeček a u něj černého labradora, právoplatného člena rodiny, o kterém se určitěčasem dozvíte na mém blogu.

Nyní jsem maminkou na mateřské dovolené, částečně pracující ve finančnictví. Když se mi naskytla příležitost spravovat portál o psech, ani na chvíli jsem neváhala. Takže teď už bude práce zábava? ANO! To, v čem se pohybuji odmala? ANO! V úžasném kolektivu inspirujících lidí, kteří táhnou za jeden provaz? ANO! 

Děkuji za možnost pomáhat pejskům a pejskařům, za možnost tvořit něco užitečného a potřebného.

Kdybych byla pes, tak štěstím vrtím ocasem… 🙂