VITAL FORUM - TECTUM-FORUM VITAL FORUM - TECTUM-FORUM
„Existuje jen jediný způsob, jak si poradit s životem, a to najít onen soubor hodnot, které nepodléhají módním trendům, které se nikdy nemění a budou neustále rodit ovoce v tom smyslu, že nám i uprostřed velice nejistého světa přinesou klid, zdraví a jistotu.“
Thomas Hora, americký psychiatr

Co na portále Vital Forum najdete?

Vital Forum spojuje lidi, které zajímá aktivní přístup k životu a zdraví – ať už jde o prevenci, regeneraci nebo návrat ke zdraví. Přidejte se k nám a pojďme společně sdílet zajímavosti pro dosažení vitality.

Vital Forum je portál zaměřený na aktivní přístup ke zdravému životu ve všech jeho podobách. Jako základní kvalitu vnímá vitalitu, která zahrnuje nejen fyzickou, psychickou, spirituální a sociální stránku zdraví, ale také stravu, pohyb a všechny životní postoje a situace. Věříme, že zdravý život spočívá v harmonii a komplexní péči o člověka jako celek.

Sledujte nás také na 

Pokud chcete být u toho, vložte svůj email, písneme vám, ať to nepropásnete!

Taky nemáme rádi spam, ničím jiným než informacemi o portálu vás nebudeme obtěžovat a i tak se můžete kdykoli odhlásit 😉

Chcete inzerovat, prodávat, nabízet své služby na tomto jedinečném portálu?

Vyplňte formulář a my se ihned ozveme:

Provozovatelka portálu

Mgr. Lenka Bolcková

Od útlého dětství jsem tíhla k samaritánství, proto bylo celkem logickým krokem, že jsem se chtěla realizovat ve zdravotnictví.

Už ale při studiu na zdravotnické škole před 20 lety jsem zjistila, že moje představy o péči o zdraví a léčbě jsou v běžné zdravotní praxi neuskutečnitelné. Že se ordinuje příliš mnoho léků a málo se pídí po prvotní příčině potíží. A že chybí aktivní přístup uzdravovaného i prevence. Nemluvě o tom, že se řešila tělesná schránka a jen velmi málo ostatní vlivy jako zázemí, vztahy, pocity nemocného.

Zklamaná jsem zběhla ze zdravotnictví a vystudovala filozofickou fakultu univerzity Karlovy. Po ní jsem pár let učila humanitní předměty na středních školách a později začala podnikat ve finančním poradenství.

V posledních letech jsem měla velké zdravotní problémy. Stres, vysoké pracovní nasazení a rozvod vše ještě zhoršily.

Klasická medicína nade mnou zlomila hůl a já začala hledat cesty jiné, skryté, měnící pohled na život a veškeré souvislosti.

Tak jsem se dostala k celostní medicíně, bylinkářství a všem těm zázračným věcem, které zachovávají a pomáhají navrátit, udržet nebo získat ty nejvyšší kvality – zdraví a vitalitu.